Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností

05. Délka pobytu

Více možností

06. Druh balíčkuPočet výsledků:Spa Resort Libverda - Hotel Panorama*** - pobytové balíčky

Hotel Panorama se nachází v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku. Ubytování je možné v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích kategorie Standard nebo Superior a apartmá

Spa Resort Libverda - Hotel Panorama*** nabízí tyto pobytové balíčky:


Wellness à la carte

Vyberte si sama, jak má Vás pobyt vypadat. V příjemném prostředí tříhvězdičkového hotelu s báječnou polopenzí, parafínovou lázní rukou a neomezeným vstupem do Fitness centra s výhledem na hory.

od 4 185 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Romantika pro dva

Lásku v každém věku! Vyražte se svou láskou na krásný třídenní pobyt do podhůří Jizerský hor. Krásná příroda, výborné ubytování, večeře při svíčkách, masáž nebo romantické posezení při svíčkách s lahví vína udělají dny romantickými a nezapomentulnými

od 4 662 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 1 procedura

Aktivní dovolená

Kola, běžky, procházky - na to vše jsou Jizerské hory jak dělané. Komfortní pokoje, bohaté polopenze, úschovna kol/běžek nebo mapy Vás připraví na každodenní aktivitu.

od 4 473 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 2 procedury

Dámská jízda

Zažijte dámskou jízdu s lázeňskými procedurami. Nádherné ubytování, příjemné prostředí, lahodná polopenze a denní bezplatný vstup do Fitness centra s výhledem na Jizerské hory.

od 4 401 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Antistresový balíček

Od stresu Vám pomůže tento relaxační balíček v lázeňských prostorách Lázní Libverda. Výborná polopenze, příjemné lázeňské procedury a skvělý zákusek s kávou udělají tyto dny pohodovými.

od 4 284 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Wellness & Relax

Odpočiňte si a získejte sílu v krásnách pokojích areálu Lázně Libverda pod Jizerskými horami. Lahodná polopenze, útulné prostředí a úžasné lázeňské procedury uvolní vaše dny.

od 3 340 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 2 procedury