Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností


05. Délka pobytu

Více možností


06. Druh balíčkuPočet výsledků:Hotel Adamantino - pobytové balíčky

Hotel Adamantino najdete v Luhačovicích na břehu Luhačovické přehrady. V těsné blízkosti hotelu Adamantino se nachází Luhačovická přehrada a Aquapark Duha.

Hotel Adamantino nabízí tyto pobytové balíčky:


Romantický pobyt pro dva

Romantické chvilky s nádhernými výhledy do krajiny si připravil hotel Adamantino v Luhačovicích. Během dvou nocí na Vás čeká večeře při svíčkách, víno a ovoce na pokoji a masáž dle vlastního výběru pro oba.

od 3 740 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

ALL INCLUSIVE v Luhačovicích

Užijte si Luhačovice ALL INCLUSIVE! Snídaně, oběd, večeře a v průběhu dne neomezená konzumace nealkoholických nápojů. Večer pak i piva nebo vína. Každý den je možné navštívit relaxační zónu se saunami a neomezeně času můžete trávit v bazénu.

od 2 795 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) All-inclusive 1 procedura

Odpočinek ve všední dny na 5 nocí

Umíte si na sebe najít čas? Vyrazte do Luhačovic a odpočívejte v útulných pokojích s bohatou polopenzí, masážemi, vstupem do relaxační zóny a neomezeným vstupem do bazénu.

od 7 190 Kč

DETAIL POBYTU

6 dní ( 5 nocí ) Polopenze 6 procedur

Odpočinek ve všední den na 4 noci

Pět dní odpočinku u Luhačovické přehrady s bohatou polopenzí, masáží, rašelinovým zábalem a neomezeným vstupme do bazénu po celou dobu pobytu.

od 6 090 Kč

DETAIL POBYTU

5 dní ( 4 noci ) Polopenze 6 procedur

Dovolená s dětmi

Sedmi dní odpočinku a klidu u Luhačovické přehrady. Bohatá polopenze, neomezený vstup do bazénu a spoustu jiného vyžití, udělají dny nezapomenutelnými. Vemte sebou děti!

od 7 190 Kč

DETAIL POBYTU

7 dní ( 6 nocí ) Polopenze 1 procedura

Pobyt pro seniory na 7 nocí

Hotel Adamantino zve na osmidenní pobyt v Lázních Luhačovice s bohatou polopenzí, kam se budete rádi vrácet. Neomezený vstup do bazénu, masáže a další procedury jsou jasnou volbou pro výběr

od 10 590 Kč

DETAIL POBYTU

8 dní ( 7 nocí ) Polopenze 7 procedur

Pobyt pro seniory na 6 nocí

Hotel Adamantino Vás zve na 6 nocí v blízkosti Luhačovické přehrady. V rámci pobytu Vás nemine neomezený vstup do bazénu, bohatá polopenze, masáže nebo třeba inhalace.

od 9 490 Kč

DETAIL POBYTU

7 dní ( 6 nocí ) Polopenze 7 procedur

Pobyt pro seniory na 5 nocí

Užijte si 6 dní pobytu v hotelu Admantino v lázeňském městě Luhačovice. Bohatá nabídka procedur, neomezený vstup do bazénu a bohatá polopenze je připravena pro Vás

od 8 190 Kč

DETAIL POBYTU

6 dní ( 5 nocí ) Polopenze 7 procedur

Pobyt pro seniory na 4 noci

Čtyři noci odpočinku v Luhačovicích s bohatou polopenzí a neomezeným vstupem do bazénu spolu s masážemi a whirlpool čekají v hotelu Adamantino

od 6 890 Kč

DETAIL POBYTU

5 dní ( 4 noci ) Polopenze 7 procedur