Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností

05. Délka pobytu

Více možností

06. Druh balíčkuPočet výsledků:Hotel Studánka**** - pobytové balíčky

Cíl vaší dovolené se rozkládá v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami kousek od okresního města Rychnov nad Kněžnou.

Hotel Studánka**** nabízí tyto pobytové balíčky:


Romantický pobyt pro dva ve všední dny

Pro zamilované páry, ale také pro Vás, kteří chtějí zažít neobyčejnou atmosféru klidného prostředí, kde posedíte u vybrané večeře při svíčkách a za doprovodu hudby. Užijete si báječnou koupel při svíčkách s komfortem soukromí celého wellness.

od 4 540 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Víkendový wellness pro dva

Krásný výhled do lesa Včelného a podvečerní procházka kolem Ivanského jezera Vás zavede do světa pohody a klidu. Večerní koupání v hotelovém bazénu se širokou nabídkou služeb Vás naladí na druhý den plný zážitků.

od 5 440 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Balíček Mozaika

Zveme Vás na klidné místo v Letovisku Studánka, kde se postaráme o Vaše pohodlí a nabídneme Vám pobyt v luxusním hotelu s možností využít veškeré služby nabízené k pobytu na našem hotelu.

od 3 040 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Snídaně

Levandulová relaxace ve všední dny

Víte, že levandule je ideálním prostředkem k léčení neduhů a slouží nám ke skvělé relaxaci. Budeme Vás hýčkat a užijete si nádherný pocit, jak z Vás odpadne únava, stres a zlepší se Vám dýchání.

od 5 680 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury