Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace
Více
0

Hotel Flora***

Typ: Hotel ***
Celková kapacita střediska: 50 osob
Hotel Flora má výbornou polohu přímo v centru klidné lázeňské čtvrti, cca padesát metrů od kolonády a léčivých pramenů

od 1450 Kč

za noc na osobu

Toto ubytovací středisko zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!


Ohodnotit ubytování

Ceník

Počet osobBěžná cenaod 15. 11.
do 20. 12.
od 20. 12.
do 2. 1.
Jednolůžkový
1 1950 Kč1350 Kč1950 Kč
Dvoulůžkový pro 1 os.
1 2300 Kč1700 Kč2300 Kč
Dvoulůžkový
2 2900 Kč1900 Kč2900 Kč
Přistýlka
1 900 Kč700 Kč900 Kč
Pes
1 300 Kč300 Kč300 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc, za celý pokoj.
Pokud je políčko šedivé, znamená to, že v něm platí základní cena.
Tučná cena je hlavní cena, která se Vám zobrazila ve vyhledávání.

Popis objektu


Původní hotel Flora byl otevřen v roce 1881 a patřil rodině uměleckého zahradníka Václava Skalníka (proto název Flora - květina). Václav Skalník byl zakladatelem lázeňských parků a jeho dílo dodnes obdivují všichni návštěvníci města. Stal se také starostou Mariánských Lázní. Hotel patřil před 1. světovou válkou k nejluxusnějším ve městě a využívala ho zvláště bohatá ruská aristokracie.

Dnes nabízí hotel Flora***  ubytování v moderně, nově a útulně zařízených dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, televizí se satelitními programy, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek 15,-CZK / den). Hostům jsou k dispozici ledničky, které zapůjčujeme na recepci za poplatek 70,- CZK / den.  Některé pokoje jsou s balkonem. V hotelu poskytují stravování dvě restaurace - Edelweiss a Rose, každý den je k dispozici polední menu za 95,-CZK (polévka + hlavní jídlo). V 6. patře se nachází chlouba hotelu - zasklená vyhlídková vinárna a kavárna s otevřenou terasou a s nádherným panoramatickým pohledem na celé město. V kavárně pořádáme firemní večírky a oslavy. Třikrát v týdnu zde hraje živá hudba k tanci i k poslechu.

Hotel FloraHotel Flora má výbornou polohu přímo v centru klidné lázeňské čtvrti, cca padesát metrů od kolonády a léčivých pramenů. Přímo v budově se nachází léčebné oddělení s odborně vyškoleným personálem a hosté si mohou domluvit léčebný program s lékařem nebo zakoupit jednotlivé procedury vč. speciálních (z široké nabídky) přímo na recepci. Wellness studio nabízí kosmetiku, pedikúru, manikúru. Kadeřnické služby jsou poskytovány mimo hotel , transfer z hotelu do kadeřnického salonu a zpět je již zahrnut v ceně této služby. V hotelu zapůjčujeme koupací pláště za poplatek (30,- CZK/den). Hosté mohou využívat v hotelu infrasaunu ( za poplatek).  Od roku 2010 je vybudována spojovací chodba mezi hotely Flora a Maxim, kde je možno zdarma využít bazén s protiproudem (cca 4 x 9 m).

V hotelové hale mají hosté volný přístup k internetovému koutku. Wi-Fi připojení poskytujeme po celý den zdarma v celém hotelu. Parkování je možné předem rezervovat (omezený počet parkovacích míst vzhledem k vnitřnímu lázeňskému území) přímo před hotelem nebo ve dvoře za poplatek (150,- CZK / noc). Nabízíme prostory pro úschovu jízdních kol a lyží. Hotel je vhodný k relaxaci, wellness, pro lázeňskou léčbu, turistické a poznávací pobyty, lyžařské pobyty (ski-areál cca 500m od hotelu, běžkařské trasy přímo u hotelu). Recepce zajišťuje vstupenky na kulturní akce ve městě, výlety do okolí, zapůjčení aut.

Hotel Flora je nekuřácký.

Psi a kočky jsou u nás v hotelu za poplatek vítáni.

Sportovní možnosti


TENIS
Možnost využití kurtu v tenisovém areálu Tennis Agens, vzdáleném od hotelu cca 20 min chůze. Možnost zprostředkování trenéra.

KOLA
Mariánské Lázně a jejich okolí nabízejí milovníkům cykloturistiky ideální podmínky. Velké množství značených cyklotras na Tepelsku navazujících na cyklotrasy Euregia Egrensis lákají poznávat okolní přírodu nebo různá historicky zajímavá místa.

Trasa č. 1 (31,2 km)

Mariánské Lázně (Panorama) - Zádub - Závišín - Ovesné Kladruby - Mrázov - Klášter Teplá - Betlém - Mrázov - Ovesné Kladruby - Závišín - Zádub - Mariánské Lázně (Panorama)

Trasa č. 2 (19,7 km)

Mariánské Lázně (Panorama) - Zádub - Závišín - Podhorní vrch - Podhorní hájenka - Ovesné Kladruby - Závišín - Zádub - Mariánské Lázně (Panorama)

Trasa č. 3 (21,9 km, pouze MTB)

Mariánské Lázně (Panorama) - Závišín - Milhostov - Milhostovské mofety - Tabákový mlýn - okolo Lazurového vrchu - Holubín rozcestí před Martinovem - Vlkovice - hájenka U Müllerů - Mariánské Lázně (Panorama)

Trasa č. 4 (20 km) 

Mariánské Lázně (Lesní pramen) - alej Svobody - Lázně Kynžvart žst. - Zámek Kynžvart - Lázně Kynžvart - okolo Holiny - Stoh - Smetanova alej - Mariánské Lázně (Lesní pramen)

Trasa č. 5 (16,8 km)

Mariánské Lázně (Chopinova ul.) - myslivna Králův kámen - Bašusova cesta - rozcestí Bašus - Kladská - myslivna Králův Kámen - Mariánské Lázně (Chopinova ul.)

Trasa č. 6 (25,2 km)

Mariánské Lázně (Lesní pramen - Chopinova ul.) - vodárna - Duncanova vyhlídka - Myslivna Králův Kámen - Modrý kámen - Pod Popravčí loukou - potok Rota - Prameny - Nimrod - rozcestí u Myslivny - Polom - Kamzík - Geologický park - Mariánské Lázně (Lesní pramen - Chopinova ul.)


GOLF

Hřiště Golf Clubu Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby. 18-jamkové hřiště leží na úpatí Slavkovského lesa. 
Je nejstarší hřiště v České Republice. Je obklopeno z velké části jehličnatými lesy, díky čemuž je na něm příjemně i ve velmi horkých letních dnech.

V mnoha místech se otevírá výhled do okolní krajiny, která je přírodní a není rušena žádnou zástavbou.
Další golfová hřiště se nachází v Teplé (cca 12 km), Františkových Lázních (cca 35 km), Karlových Varech (cca 40 km), Lázních Kynžvartu (cca 15km).

Tipy na výlet


 • PARK BOHEMINIUM
Naučně poznávací okruh na východním okraji Mariánských Lázní s dokonalými maketami (v měřítku 1:25) významných stavebních a technických památek České republiky v překrásném prostředí krajinného parku. Mezi nejoblíbenější makety patří například hrad Karlštejn, kamenný most v Písku, zámek v Ratibořicích, zámek Kynžvart a další. Každým rokem přibývají v expozici makety nové.

Otevřeno duben–listopad denně 10.00–17.30 hodin

 • KLÁŠTER PREMONSTRÁTŮ V TEPLÉ

 • EMPÍROVÝ ZÁMEK V LÁZNÍCH KYNŽVART

 • PŘÍRODNÍ REZERVACE KLADSKÁ

 • SOOS U FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍ
Národní přírodní rezervace Soos je unikátní přírodní rezervace na sever od Františkových Lázní, z větší části na území Skalné (Kateřina – Hájek – Nový Drahov), kterou spravuje muzeum Františkovy Lázně. Národní přírodní rezervace Soos byla vyhlášena v roce 1964, její rozloha činí 221 ha. Slovo „Soos“ znamená v egerlandském, tj. chebském německém nářečí „močál“. NPR Soos je součástí Svazku obcí Kamenné Vrchy.

 • HRAD LOKET
Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Na jeho místě se nacházelo staré slovanské hradiště zvané starý Loket. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Když se však Přemysl stal sám králem, zřídil kolem Lokte léna, o která se staral jeho zástupce loketský purkrabí. Tato léna propůjčoval německým pánům a rytířům za vojenskou pomoc v kraji. Na základě privilegia vydaného Janem Lucemburským v roce 1341 měli leníci tyto statky v dědičném držení, ale bez práva odkazovat je nečlenům rodu.

 • KLÁŠTER KLADRUBY

Kudy k nám


Silniční:
dálnice Praha - Plzeň- směr Rozvadov - odbočka - Planá - Mariánské Lázně

Pravidelné autobusové linky:
Mariánské Lázně - Cheb, Karlovy Vary, Plzeň, Praha.

Železniční:
mezinárodní rychlík Praha - Plzeň - Mariánské Lázně - Frankfurt, Eurocity a Intercity.

Vybavení, služby a stravování

Vybavení

Koupelna se sprchou
Lednice
Parkoviště v objektu
za poplatek 150 Kč
Restaurace v objektu
Sauna
Trezor
TV
Vířivka
WiFi

Možnosti ubytování

 • Cykloturistika
 • Prožití silvestru
 • Prožití vánočních svátků
 • Relaxační pobyt
 • Sportovní aktivity

Možnosti stravování

 • Plná penze
za poplatek 180 Kč
 • Polopenze
 • Snídaně

Přidaná alba

PokojePočet fotek: 2

Zpět do galerie

RestauracePočet fotek: 4

Zpět do galerie

RelaxPočet fotek: 5

Zpět do galerie
Zpět do galerieVšechny fotografie


Plánovač trasy

Zadejte Vaši adresu k zobrazení trasy k danému objektu a poté kliknetě na Najít trasu.

Okolí


Bankomaty

Název místa Vzdálenost Adresa

Zastávky autobusu

Název místa Vzdálenost Adresa

Muzea

Název místa Vzdálenost Adresa

Parky

Název místa Vzdálenost Adresa

Parkování

Název místa Vzdálenost Adresa

Bary

Název místa Vzdálenost Adresa

Lékaři

Název místa Vzdálenost Adresa

Obchodní centra

Název místa Vzdálenost Adresa

Vlaková nádraží

Název místa Vzdálenost Adresa

Nemocnice

Název místa Vzdálenost Adresa

Adresa objektu

Purkyňova 128
35301 Mariánské LázněMáte dotaz?

Kontaktujte nás!


Balíčky tohoto ubytování
6 600 Kč za pobyt


4 560 Kč za pobyt
Ubytování ze stejného kraje


130 Kč za noc


150 Kč za noc


180 Kč za noc


60 Kč za noc


290 Kč za noc