Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace
Více
0

Hotel Fontána

Typ: Hotel ***
Celková kapacita střediska: 70 osob
Hotel Fontána je ideálním místem pro Vaše komfortní ubytování v Brně, v klidném prostředí Brněnské přehrady.

od 550 Kč

za noc na osobu

Toto ubytovací středisko zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!


Ohodnotit ubytování

Ceník

Počet osobBěžná cenaod 13. 8.
do 17. 8.
od 13. 9.
do 18. 9.
Jednolůžkový pokoj
1 850 Kč1990 Kč1990 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2 1100 Kč2900 Kč2900 Kč
Třílůžkový pokoj
3 1450 Kč3600 Kč3600 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
4 1700 Kč4000 Kč4000 Kč
Apartmán
2 2490 Kč4100 Kč4100 Kč
Business jednolůžko
1 1190 Kč2800 Kč2800 Kč
Business Dvoulůžko
2 1490 Kč3400 Kč3400 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc, za celý pokoj.
Pokud je políčko šedivé, znamená to, že v něm platí základní cena.
Tučná cena je hlavní cena, která se Vám zobrazila ve vyhledávání.

Popis objektu


UBYTOVÁNÍ BRNO, HOTEL BRNO NA BRNĚNSKÉ PŘEHRADĚ

hotel Brno, ubytování Brno

Hotel Fontána Brno je situován v nádherném prostředí brněnské přehrady,která je ideálním místem pro ubytování v Brně, romantické a rodinné výlety, individuální i rodinnou dovolenou, či pracovní a obchodní schůzky.

Umístění hotelu Fontána, v přírodním rámci brněnské přehrady, zaručuje diskrétnost uprostřed přírody, avšak nedaleko centra města Brna.

 

 

Ubytování Brno hotel Fontána nabízí:

 • 23 dvoulůžkových pokojů
 • 10 třílůžkových pokojů
 • 1 čtyřlůžkový

V nedávné době byla v hotelu uskutečněna rozsáhlá rekonstrukce a pokud hledáte ubytování v Brně, na hotelu Fontána Vám můžeme nabídnout to nejlepší k Vaší spokojenosti a překvapivému komfortu.

Budova, která nepřevyšuje rámec okolního vzrostlého lesa, má dvě křídla, která jsou navzájem propojena krytým proskleným mostem. Je samozřejmostí, že každý pokoj má vlastní veškerý komfort, včetně sociálního zařízení. Některé pokoje jsou vybaveny LCD televizory, se širokou programovou nabídkou, a v jakémkoli místě hotelu se můžete připojit k internetu (WiFi).

Ubytování v Brně

Z vybraných pokojů si můžete vychutnat výhled na nádhernou přírodní scenérii vodní hladiny brněnské přehrady a okolních lesů. Ubytování v Brně, v hotelu Fontána, na brněnské přehradě, Vám nabízí nezapomenutelné zážitky, díky kterým je hotel vyhledáván stále dalšími klienty. Velmi oblíbená je nejen NOC V NOVOMANŽELSKÉM APARTMÁNU, kde se přímo na pokoji nachází kulatá vana. Tradicí se stal i několikadenní pobyt novomanželů po svatbě…

NOVOMANŽELSKÝ APARTMÁN však není v našem hotelu Fontána jediný - hotel nabízí ještě další apartmán, který má také vlastní obývací místnost a navíc komfort stejný jako v případě dvoulůžkových pokojů. Ubytování Brno hotel Fontána uprostřed překrásné přírody na Brněnské přehradě je pro Vás ideálním místem pro ubytování v Brně.Kongresové služby


Je možné zde pořádat nejrůznější akce od kongresůseminářů nejrůznějších poradsněmů a firemních meetingů až pokulturní či společenské akce

Nabízíme možnost pronájmu čtyř konferenčních místností, které se liší prostorem i kapacitou:

pro 10-100 účastníků.

Jednotlivé sály pak v souladu se zadáním vybavíme projektorem a audio-vizuální technikou dle Vašich individuálních potřeb. Samozřejmě nechybí ani flipchart. Pro lepší představu viz - fotogalerie.

Kongresy Brno přehrada Kongresy Brno přehrada Kongresy Brno přehradaškolení Brno přehrada Firemní akce brno přehrada školení brno přehradaškolení brno přehrada školení brno přehrada školení brno přehrada

Doporučeno pro firemní akce
Hotel Brno Fontána
Business Events Welcome

Tipy na výlet


V okolí je dostatek rekreačních i turistických příležitostí. Navštivte hrad Veveří,brněnskou zoo či Helenčinu studánku.

Využijte cyklostezky a projeďte se po nich ke vzdálenějším cílům na zapůjčených kolech. Na dosah jsou také beachvolejbalové kurty, golfové hřiště nebo dětské hřiště Mraveniště.


Naše služby


Únavy a napětí se zbavíte tou nejpříjemnější cestou – relaxací v hotelovém wellness. Prohřejete se a detoxikujete tělo ve finské sauně a necháte bublinky ve vířivce, aby vám promasírovaly svaly a osvěžily mysl. Kdykoli během pobytu si zaplavejte v krytém bazénu s teplou slanou vodou.
Stravovací služby


Součástí hotelu Fontána na Brněnské přehradě je hotelová restaurace Brno. Nejen hoteloví hosté, ale i lidé ze širokého brněnského okolí se při procházkách u Brněnské přehrady rádi k obědu zastaví, neboť šéfkuchař a jeho kolegové nabízejí široký sortiment české i mezinárodní kuchyně. Tak si i Vy můžete pochutnat nejen na mezinárodních specialitách, ale i napravé české kuchyni.

Restaurace Brno, restaurace na Brněnské přehradě

Součástí hotelové restaurace Brno je i částečně zastřešená terasa pro 40 hostů, která je vhodná pro pořádání nejrůznějších společenských a kulturních akcí:

 • rauty,
 • svatby,
 • firemní večírky,
 • odborné semináře,
 • školení,
 • rodinné akce,
 • nebo pravidelné a velmi oblíbené letní grilování

Hotelová restaurace v Brně poskytuje ke všem pořádaným akcím neobyčejně příjemnou atmosféru tím, že se nachází v klidném prostředí Brněnské přehrady a její poloha zaručuje hostům soukromí a diskrétnost. Restaurace je pokryta WiFi sítí.

Avšak nejen hotelovou restauraci Brno - i krásný vinný sklípek mohou hosté využít. Originalita cihlové klenby a útulné prostředí přímo vybízí k ochutnávkám těch nejlepších vín z naší bohaté vinotéky.

Restaurace Brno na Brněněnské přehradě je tu pro Vás a Vaši naprostou spokojenost!

restaurace na brněnské přehradě restaurace na brněnské přehradě restaurace na brněnské přehraděrestaurace na brněnské přehradě restaurace na brněnské přehradě restaurace na brněnské přehraděrestaurace na brněnské přehradě restaurace na brněnské přehradě restaurace na brněnské přehraděrestaurace na brněnské přehradě restaurace fontána akce na brněnské přehradě restaurace na brněnské přehradě

Kudy k nám


GPS: 49.246 N, 16.514 E

Jak na přehradu:

Z Prahy: exit 182 (Kývalka) – silnice 602 ( 300m ) – po 4 km rovně po ul. Jihlavská – po 1 km v obci Veselka zabočit vlevo na ulici Stará dálnice – po 3 km odbočit vpravo na ulici Obvodová – po 300 m odbočit vlevo na ulici Přístavní – dále po ulici Hrázní. Za hotelem Maximus odbočte doprava na ulici Rozdrojovická. Po 100 m jste v cíli.

Z Olomouce: exit 190 (Brno-západ) – po rychlostní silnici R23 dále pořád rovně po ulicích Bítešská, následuje Pisárecký tunel – silnice I. třídy 42 rovně po ul. Bauerova a Žabovřeská – silnice II. třídy rovně po ulici Kníničská, mírně vpravo po Obvodová, po 900 m vpravo na Přístavní a poté rovně po ulici Hrázní. Za hotelem Maximus odbočte doprava na ulici Rozdrojovická. Po 100 m jste v cíli.

Z Bratislavy: Rovně po dálnici D2 – poté vjezd na dálnici D1 až po exit 190 (Brno-západ) - po rychlostní silnici R23 dále pořád rovně po ulicích Bítešská, následuje Pisárecký tunel – silnice I. třídy 42 rovně po ul. Bauerova a Žabovřeská – silnice II. třídy rovně po ulici Kníničská, mírně vpravo po Obvodová, po 900 m vpravo na Přístavní a poté rovně po ulici Hrázní. Za hotelem Maximus odbočte doprava na ulici Rozdrojovická. Po 100 m jste v cíli.

Z Vídně: Rovně po dálnici D2 - nájezd na D1 (směr Praha) - exit 190 (Brno-západ) – po rychlostní silnici R23 dále pořád rovně po ulicích Bítešská, následuje Pisárecký tunel – silnice I. třídy 42 rovně po ul. Bauerova a Žabovřeská – silnice II. třídy rovně po ulici Kníničská, mírně vpravo po Obvodová, po 900 m vpravo na Přístavní a poté rovně po ulici Hrázní. Za hotelem Maximus odbočte doprava na ulici Rozdrojovická. Po 100 m jste v cíli.

Na BVV: od hotelu odbočte vlevo do kopce a po 100 metrech odbočte vpravo na silnici Rozdrojovická. Po 1 km odbočte doprava. Stále se držte hlavní silnice ve směru na centrum. Po zhruba 7 minutách sjeďte z Kníčinské vlevo na ulici Žabovřeská. Po 3 minutách jste již v cíli – na BVV.

MHD

Na hotel Fontána se dostanete z centra města Brna následujícím způsobem: Před budovou hlavního vlakového nádraží nastoupíte na tramvaj č.1 ve směru Brno - Bystrc. Vystupte na zastávce Zoologická zahrada a přejdete na autobusovou linku č.302 a tou pojedete na zastávku Rozdrojovice, rozcestí přehrada. Půjdete ulicí Rozdrojovická a po 700 m se nachází hotel Fontána.

Samotná cesta pomocí MHD z centra města Brna trvá pouhých 36 minut.

V letních měsících je také možné zpříjemnit plavbou na parníku. Zastávka parníku je vzdálena pouze 5 minut chůze přímo od hotelu.

 

Spojení MHD zde:
http://mapy.idos.cz/idsjmk/?f=Hlavn%C3%AD%20n%C3%A1dra%C5%BE%C3%AD&t=U%20Luhu&date=23.2.15&time=8:36&submit=true

 

Trasa od Brna
od Brna

Trasa od Prahy
od Prahy

Trasa od Svitav
od Svitav

Vybavení, služby a stravování

Vybavení

Dětská postýlka
Hřiště
Konferenční místnost
Koupelna se sprchou
Lednice
Parkoviště v objektu
Restaurace v objektu
Satelit
Sauna
Trezor
TV
Úschovna kol / lyží
Vířivka
WiFi
Zahrada

Možnosti ubytování

 • Běžecké trasy v blízkosti
 • Cykloturistika
 • Domácí mazlíčci
 • Houbaření
 • Párty / oslavy
 • Prožití silvestru
 • Prožití vánočních svátků
 • Relaxační pobyt
 • Rybaření
 • Školní pobyty
 • Turistické trasy v blízkosti
 • Vhodné k prezentacím

Možnosti stravování

 • Polopenze
Polopenze je možná za příplatek 200 kč / os. / den
 • Snídaně
Snídaně je v ceně

Přidaná alba

Pokoje standartPočet fotek: 13

Zpět do galerie

Pokoje businessPočet fotek: 8

Zpět do galerie

ApartmaPočet fotek: 6

Zpět do galerie

WellnessPočet fotek: 11

Zpět do galerie

RestauracePočet fotek: 9

Zpět do galerie

Vinný sklípekPočet fotek: 3

Zpět do galerie

HotelPočet fotek: 3

Zpět do galerie
Zpět do galerieVšechny fotografie


Plánovač trasy

Zadejte Vaši adresu k zobrazení trasy k danému objektu a poté kliknetě na Najít trasu.

Okolí


Bankomaty

Název místa Vzdálenost Adresa
Euronet Services, spol. s r.o.1.7 kmPřístavní 1064/38, Brno-Bystrc
Česká spořitelna, a.s. - ATM2.5 kmÚřad MČ, náměstí 28. dubna 145/60, Brno-Bystrc
MONETA Money Bank ATM2.6 km1069, náměstí 28. dubna 2
Airbank2.6 kmnáměstí 28. dubna, Brno-Bystrc
ČSOB - Bankomat2.8 kmKubíčkova 8, Brno-Bystrc

Zastávky autobusu

Název místa Vzdálenost Adresa
Jinačovice2.6 kmCzechia
Moravské Knínice5.3 kmCzechia
Česká, Hlavní5.4 kmCzechia
Královo Pole, nádraží6.2 kmBrno-Královo Pole
Chudčice6.2 kmCzechia

Muzea

Název místa Vzdálenost Adresa
pohlednice-brněnska přehrada0.5 kmBrno-Kníničky
U Křivé borovice3.1 kmU Křivé borovice
Památník padlým bojovníkům rudé armády a královské armády rumunské5 kmPalackého náměstí 10, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Klub Policejní Historie Brno5.3 kmPurkyňova 2950/105, Brno-Královo Pole
Technical museum5.3 kmPurkyňova 2950/105, Brno-Královo Pole

Parky

Název místa Vzdálenost Adresa
Rokle1.5 km384, Brno-Bystrc
Mniší hora1.7 kmBrno-Bystrc
Český zahrádkářský svaz Brno Nad Hlubočkem1.9 kmBrno-Komín, 2
Brno bystrc hráz2.1 kmBrno-Bystrc
Jelení žlíbek2.4 kmBrno-Bystrc

Parkování

Název místa Vzdálenost Adresa
Parking Maximus Resort0.3 kmBrno-Kníničky
Parking Sokolské koupaliště, port0.5 kmHrázní, Brno-Kníničky
Parking Osada, port0.6 kmHrázní, Brno-Kníničky
Parking Kozí horka II.1.2 kmRakovecká, Brno-Bystrc
Parking U Kotvy, port1.2 kmRakovecká, Brno-Bystrc

Bary

Název místa Vzdálenost Adresa
Beach Bar Hříbek0.4 kmBrno-Kníničky 898
Výletní hospoda Princezna0.6 kmHrázní 9, Brno-Kníničky
Bar u Ňuchňáka1.2 kmRakovecká 622/67, Brno-Bystrc
Nudistická Pláž1.4 kmKniníčky Č.E. 115
SINICE1.5 kmBrno-Bystrc 205

Lékaři

Název místa Vzdálenost Adresa
Odborný lékař ORL2.5 kmnáměstí 28. dubna 130/8, Brno-Bystrc
Praktický Lékař pro dospělé Brno - Bystrc, MUDr. Veselá Renata, MUDr. Petr Veselý2.6 kmnáměstí 28. dubna 1069/2
Ušní Nosní Krční Semrád Bořek MUDr.2.6 kmnáměstí 28. dubna 1069/2, Brno-Bystrc
MUDr. Jaroslav Mateník Gynekologická ambulance2.6 kmnáměstí 28. dubna 1069/2, Brno-Bystrc
MUDr. Jaroslav Flašar2.6 kmnáměstí 28. dubna 1069/2, Brno-Bystrc

Obchodní centra

Název místa Vzdálenost Adresa
BN Interiér2.7 kmKachlíkova 1065/12, Brno-Bystrc
OC Max2.8 kmKubíčkova 8, Brno-Bystrc
Nakupni Centrum MAX2.8 kmKubíčkova 1080/6, Brno-Bystrc
Obchodni centrum Ivanovice5 kmGlobus Baumarkt, Hradecká 40
Juniors velkoobchod, Dětské dřevěné rostoucí židličky H3 a dětský nábytek. Vína z Rakouska a Německa.5.4 kmJasanová 654/16, Brno-Jundrov

Vlaková nádraží

Název místa Vzdálenost Adresa
Brno-Řečkovice5.6 kmGromešova, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Česká5.7 kmCzechia
Brno-Královo Pole6.2 kmBrno-Královo Pole
Kuřim6.2 kmBrno-Country District

Nemocnice

Název místa Vzdálenost Adresa
MUDr. Jarmila Szturzová, praktický lékař pro děti a dorost3.1 kmLýskova 1031/2, Brno
VIVIDUS MEDICAL, s.r.o.4.5 kmTerezy Novákové 62b, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Center for medical care4.9 kmVránova 1500/172, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
VirtuOSS a.s.5.1 kmU Vodárny 2965/2, Brno-Královo Pole
MUDr. Blanka Číhalová5.2 kmHudcova 556/74a, Brno-Medlánky

Adresa objektu

Kníničky 814
635 00 BrnoMáte dotaz?

Kontaktujte nás!


Balíčky tohoto ubytování


Toto ubytovací středisko v tuto chvíli nenabízí žádné pobytové balíčky.

Ubytování ze stejného kraje


300 Kč za noc


600 Kč za noc


450 Kč za noc


625 Kč za noc


995 Kč za noc