Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace
Více
0

Autokempink Osika - Nová Bystřice

Typ: Kemp
Celková kapacita střediska: 200 osob
Kemp je situovaný vedle rybníku Osika, který je známý svou čistotou a udržovaností. Kemp leží v neporušené krajině s rozsáhlými lesy, čistými říčkami, malebnými rybníky apo

od 68 Kč

za noc na osobu

Toto ubytovací středisko zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!


Ohodnotit ubytování

Ceník

Počet osobBěžná cena
Dítě 3-15 let
1 57 Kč
Osoba nad 15 let
1 68 Kč
Stan malý
1 61 Kč
Stan velký
1 87 Kč
Obytný přívěs, karavan
1 110 Kč
Osobní automobil
1 65 Kč
Obytný automobil, mikrobus
1 144 Kč
Přívěsný vozík za auto
1 33 Kč
Motocykl
1 32 Kč
Elektrická přípojka
1 65 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc, za celý pokoj.
Pokud je políčko šedivé, znamená to, že v něm platí základní cena.
Tučná cena je hlavní cena, která se Vám zobrazila ve vyhledávání.

Popis objektu


V jednom z nejromantičtějších zákoutí Javořické vrchoviny, právem nazývané Česká Kanada, krajiny plné lesů, luk, rybníků a dravých říček, v krajině oplývající mnoha vzácnými druhy živočišné i rostlinné říše, v krajině nezasažené civilizačními vlivy, v krajině plné historických památek leží na břehu rybníka Osika / 68 ha / v nadmořské výšce 631 m.n.m. AUTOKEMPINK OSIKA** 
Rybník Osika, dříve znám pod názvem A.S.P.E, byl založen již v 16. stol. mnichy paulánského řádu z nedalekého kláštera Nejsvětější Trojice. Max. hloubka rybníka je 5 m. Rybník je znám svou velmi čistou vodou, kterou si udržuje po celou rekreační sezónu a svou písčitou pozvolna se svažující pláží, která umožňuje koupání i našim nejmenším návštěvníkům. Velká plocha rybníka umožňuje používání vlastních nemotorových plavidel.
Již při příjezdu do autokempinku Osika si můžete všimnout žulového obelisku z 19. stol., který připomíná založení nejstarší zeměměřičské sítě v českých zemích. Od obelisku je zajímavý výhled na Novobystřicko, Novohradské hory a Kleť.
Autokempink Osika leží v neporušené krajině známé svými rozsáhlými lesy, čistými říčkami, malebnými rybníky apod. V neposlední řadě je tato oblast známa i svým velmi čistým ovzduším, který je balzámem na dýchací ústrojí lidí z míst zasažených exhalacemi aut, továren apod.

 


Areál autokempinku Osika nabízí tyto druhy ubytování :

 

CHATY - čtyřlůžkové objednávka je možná zde
KARAVANY - vlastní s možností připojení na elektřinu / 6A nebo 10A jističe/
STANY - vlastní / možnost připojení stanu na el. 220 V

 

V areálu autokempinku Osika je umístěna také celá řada rekreačních objektů patřících podnikům z celé ČR. Zájemcům o podnikovou rekreaci, o jejich podmínkách a další informace o ubytování Vám rádi poskytneme na tomtokontaktu.
V autokempinku Osika je umístěn soubor sociálních zařízení, sprchy a umývárny s teplou vodou, prádelna, žehlírna a kuchyňka s elektrickými vařiči. Celý autokempink Osika je zabezpečen pitnou vodou z Landštejnské přehrady. Rekreantům nabízíme i některé neplacené služby.
Na recepci je také společenská místnost s barevným televizorem, půjčovna společenských her, sportovního nářadí /míče, sítě, ping-pong apod.
V autokempinku Osika je také několik prodejen potravin, zeleniny, tisku, nápojů, potřeb osobní hygieny, rychlé občerstvení a restaurace.
Npláži je umístěno sport. hřiště, dětský koutek s houpačkami a další zařízení pro děti. Večer můžete zažít hezké chvíle u praskajících ohňů.

 


Autokempinkem Osika prochází také jedna z posledních úzkokolejných žel.tratí v Evropě. Byla postavena v roce 1897 a vede z Nové Bystřice do Jindřichova Hradce a dále do Obrataně. O sezóně zde projíždí i historický parní vlak. Dále vede okolo autokempinku Osika také autobusová linka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice - Slavonice. Nejbližší železniční a autobusová zastávka je cca 200 m od autokempinku Osika. Jízdní řády najdete zde.

 


Nejbližším městem od autokempinku Osika je Nová Bystřice vzdálená cca 3,5 km od autokempinku Osika. V Nové Bystřici je otevřen hraniční přechod do Rakouska, který je otevřen pro veškerou dopravu nepřetržitě po celý rok non-stop.
Milovníkům historie se nabízí návštěva zříceniny hradu Landštejna, zámku v Jindřichově Hradci, Třeboni, Dačicích, Telči, nebo hradu v rakouském Heidenreichsteinu apod. více zde.
Okolím autokempinku Osika prochází také několik dobře značených turistických a cykloturistických tras, které vás zavedou do těch nejromantičtějších zákoutí Novobystřicka. Tyto trasy si můžete vybírat dle fyzické náročnosti, k čemuž Vás přímo vybízí nádherný reliéf zdejší krajiny. Jednotlivé trasy prochází y s nadm.výškou od 480 m.n.m. až do 738 m.n.m.
V roce 2000 byla zrenovována za pomoci programu Phare celé síť cyklotras, která vám nabízí nepřeberné možnosti volitelných tras vašich výletů. Jednou z možných tras je také dobře známá cyklotrasa tzv. GREENWAYS z Prahy do Vídně. Hluboké lesy střídají pole a pastviny, pojedete po hrázích rybníků, budete míjet kamenné obry, projedete i krajinou dávno i zcela nedávno zaniklých vesnic apod.
Autokempink Osika je pokryt mobilní sítí následujících operátorů : O2, VODAFONE, T-MOBILE.

Vybavení, služby a stravování

Vybavení

Bazén
Hřiště
Koupelna se sprchou
Lednice
Mikrovlnka
Parkoviště v objektu
Restaurace v objektu
Zahrada

Možnosti ubytování

  • Běžecké trasy v blízkosti
  • Cykloturistika
  • Domácí mazlíčci
  • Houbaření
  • Rybaření
  • Turistické trasy v blízkosti

Možnosti stravování

  • Plná penze
  • Polopenze
  • Snídaně

Přidaná alba

Zpět do galerieVšechny fotografie


Plánovač trasy

Zadejte Vaši adresu k zobrazení trasy k danému objektu a poté kliknetě na Najít trasu.

Okolí


Bankomaty

Název místa Vzdálenost Adresa

Zastávky autobusu

Název místa Vzdálenost Adresa

Muzea

Název místa Vzdálenost Adresa

Parky

Název místa Vzdálenost Adresa

Parkování

Název místa Vzdálenost Adresa

Bary

Název místa Vzdálenost Adresa

Lékaři

Název místa Vzdálenost Adresa

Obchodní centra

Název místa Vzdálenost Adresa

Vlaková nádraží

Název místa Vzdálenost Adresa

Nemocnice

Název místa Vzdálenost Adresa

Adresa objektu

Mírové náměstí 59
37833 Nová BystřiceMáte dotaz?

Kontaktujte nás!


Balíčky tohoto ubytování


Toto ubytovací středisko v tuto chvíli nenabízí žádné pobytové balíčky.

Ubytování ze stejného kraje


70 Kč za noc


495 Kč za noc


35 Kč za noc


690 Kč za noc


25 Kč za noc