Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace
Více
0

Hotel Dvorana

Typ: Hotel ****
Celková kapacita střediska: 50 osob
Historie budovy sahá až do období kolem roku 1915, kdy celý areál sloužil pro strojírenskou výrobu. Pro rekonstrukci roku 2013 se stal jednou z nejlepších ubytovacích kapacit v KV.

od 1245 Kč

za noc na osobu

Toto ubytovací středisko zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!


Ohodnotit ubytování

Ceník

Počet osobBěžná cena
CLASSIC twin / double
1 1870 Kč
CLASSIC twin / double
2 2490 Kč
Apartmán twin / double
1 2270 Kč
Apartmán twin / double
2 2920 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc, za celý pokoj.
Pokud je políčko šedivé, znamená to, že v něm platí základní cena.
Tučná cena je hlavní cena, která se Vám zobrazila ve vyhledávání.

Popis objektu


Hotel Dvorana vznikl v části území bývalého Areálu CINK. Celý areál sloužil v minulosti pro strojírenskou výrobu a jeho historie sahá až do období kolem roku 1915 - 1920. Po válce sloužil jako strojírenský závod v rámci československého uranového průmyslu ZRUP Příbram. Po revoluci v roce 1989 byl zprivatizován se zachováním strojní výroby – převážně se vyráběly vodní turbíny pro potřeby malých vodních elektráren. Již v 70 letech minulého století areálu dominoval objekt vily sloužící jako prostor pro stravování, ubytování a administrativní činnost v rámci chodu celého areálu. Architekturu vily se podařilo zachovat, objekt pečlivě opravit tak, aby vznikl nový hotel, který bude svou jedinečností vyčnívat z řady hotelů v Karlových Varech.  Sloganem hotelu je "Není hotel jako hotel.".

Hotel je jedinečný především svým zaměřením. Hlavní cílovou skupinou je korporátní klientela a hosté, přijíždějící do Karlových Varů s cílem vzdělávat se řadou kurzů a akcí pořádaných v Centru Vzdělávání Dvorana. Hotel je svoji nabídkou služeb přizpůsoben jak pro rodiny s dětmi, milovníky kultury, seniory, tak pro přátele sportu – motorkáře, golfisty, šachisty a jiné zájmové skupiny. Realizovala se zde myšlenka spojit konferenční prostory přizpůsobené požadavkům lektorů a účastníků s kvalitním odpočinkem a relaxací.

V Hotelu je k dispozici až 8 sálů o flexibilních kapacitách 10 - 140 osob. Celkově je zde možnost pořádat školení až pro 280 osob. Školicí sály jsou technicky vybaveny a přizpůsobeny současným trendům pořádání firemních jednání. Prostory jsou bezbariérové s denním osvětlením s možností variabilního uspořádání pro malé i velké skupiny a lze je pronajmout v pracovní dny i o víkendu. K akcím je zabezpečován catering dle požadavků.

V hotelu je 23 nadstandardně vybavených pokojů s nejmodernějšími technologiemi, z toho 8 apartmánů a několik pokojů přizpůsobených pro speciální účely. Všechny pokoje disponují nezávislou klimatizací a vzduchotechnikou.  Televizní systém IPTV byl v nejmodernější verzi nainstalován právě zde jako první v České republice. Pokoje jsou vybaveny telefony, minibary, trezory, karetním systémem otvírání dveří a mají koupelnu s vanou nebo sprchou, WC a bidetem. Pokrytí WI-FI po celém hotelu je samozřejmostí.

Restaurace není pouze hotelovou restaurací, ale místem pro každého. Kdo má rád kvalitní pokrmy, prvotřídní kávu či víno, je do restaurantu Villa Dvorana vřele zván. Prostředí je klidné, luxusní, obsluha milá a ceny přívětivé. Je pro Vás připravené denní menu, výběr á la carte, podnikatelské menu či degustační večery. Možnost pořádání firemních či soukromých akcí, oslav či svateb. Vyzkoušejte a posuďte sami.

V Hotelu Dvorana si můžete pronajmout kinosál pro pořádání soukromých oslav či hudebních akcí. Vybavení sálu dosahuje špičkové kvality jak projekční, tak zvukové technologie. Akustika sálu byla vyvíjena s odborníky a odpovídá kvalitě v nahrávacích studiích. Kinosál s podporou 3D projekce je možný objednat již pro dvě osoby! 

Ve volném čase má host možnost využít knihovnu s počítači a přístupem na internet, games room s barem, billiardem, pokerovým stolem a elektronickými šipkami. Pro chvíle relaxace jsou v prostorách wellness k dispozici parní či suchá sauna, masáže, kadeřník nebo kosmetička.

Celý hotel je nekuřácký s bezbariérovým přístupem.

Vybavení, služby a stravování

Vybavení

Bar
Bazén
Nedaleko vzdálené
Grill
Konferenční místnost
Až pro 180 osob
Koupelna se sprchou
"Vodní déšť" - relaxace přímo ve vašem pokoji
Lednice
Parkoviště v objektu
Zdarma
Pračka
Nabízíme
Restaurace v objektu
od 7:00 do 23:00
Satelit
Mnoho kanálů
Sauna
Privátní
Trezor
Na pokoji
TV
Úschovna kol / lyží
Vysoušeč vlasů
Na pokoji
WiFi
Zdarma

Možnosti ubytování

 • Houbaření
 • Lyžařský areál v blízkosti
 • Párty / oslavy
 • Prožití silvestru
 • Prožití vánočních svátků
 • Relaxační pobyt
 • Snowpark
 • Sportovní aktivity
 • Školní pobyty
 • Turistické trasy v blízkosti
 • Vhodné k prezentacím

Možnosti stravování

 • Polopenze
 • Snídaně

Přidaná alba

Zpět do galerieVšechny fotografie


Plánovač trasy

Zadejte Vaši adresu k zobrazení trasy k danému objektu a poté kliknetě na Najít trasu.

Okolí


Bankomaty

Název místa Vzdálenost Adresa

Zastávky autobusu

Název místa Vzdálenost Adresa

Muzea

Název místa Vzdálenost Adresa

Parky

Název místa Vzdálenost Adresa

Parkování

Název místa Vzdálenost Adresa

Bary

Název místa Vzdálenost Adresa

Lékaři

Název místa Vzdálenost Adresa

Obchodní centra

Název místa Vzdálenost Adresa

Vlaková nádraží

Název místa Vzdálenost Adresa

Nemocnice

Název místa Vzdálenost Adresa

Adresa objektu

Chebská 394/44
36006 Karlovy VaryMáte dotaz?

Kontaktujte nás!


Balíčky tohoto ubytování


Toto ubytovací středisko v tuto chvíli nenabízí žádné pobytové balíčky.

Ubytování ze stejného kraje


1245 Kč za noc1990 Kč za noc


1013 Kč za noc


85 Kč za noc