Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace
Více
0

Hotel Jizera

Typ: Hotel ***
Celková kapacita střediska: 56 osob
Rodinný hotel 20 km od Prahy nabízí klid a přírodu. Vhodný pro školení a výjezdní zasedání, školky a školky v přírodě. Nabízíme školící místnost, vlastní sociální zařízení v každém

od 480 Kč

za noc na osobu

Toto ubytovací středisko zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!


Ohodnotit ubytování

Ceník

Počet osobBěžná cena
jednolůžkový pokoj
1 680 Kč
třílůžkový pokoj s 1-2 přistýlkami
3 1230 Kč
dvoulůžkový pokoj
2 960 Kč
apartmá pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
2 1100 Kč
rodinné apartmá pro 3-6 osob
6 1230 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc, za celý pokoj.
Pokud je políčko šedivé, znamená to, že v něm platí základní cena.
Tučná cena je hlavní cena, která se Vám zobrazila ve vyhledávání.

Slevy mimo ceník

sleva 100 Kč na dvoulůžkový pokoj při pobytu od dvou nocí (10% sleva)

Popis objektu


Hotel JIZERA se nachází v obci Otradovice vzdálené 20 minut jízdy autem severovýchodně od Prahy v těsné blízkosti souměstí Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. Obec leží uprostřed krásných staroboleslavských lesů ve vzdálenosti 2,5 km od exitu č.17 z dálnice E 65 č.10 směr Praha - Mladá Boleslav. Exit č.17 je na 17.kilometru od Prahy v blízkosti motorestu Čtyři kameny. Směrové tabule Vás dovedou od dálnice až k našemu hotelu.


 • 16 pokojů s komfortním vybavením
 • 20 minut autem od Prahy
 • velmi klidné prostředí
 • v blízkosti řeka Jizera s možností rybaření a koupání
 • dobré sportovní vyžití - tenisové kurty, cyklostezky, houbaření
 • prostory pro podniková školení a kurzy od 10 do 60 osob
 • velkoplošná projekce s ozvučením - školení, sportovní přenosy…
 • minigolf, půjčovna kol, dětský koutek
 • pořádání zahradních party, či jiných oslav a svateb s grilováním až pro 80 osob

Popis okolí


Obec Otradovice, kde se nachází Hotel Jizera, leží ve středních Čechách, v regionu středního Polabí, uprostřed smíšených staroboleslavských lesů, nedaleko souměstí Brandýs nad Labem Stará Boleslav, 300 metrů od řeky Jizery a 4 km od jejího soutoku s řekou Labe. Tato oblast je doslova protkána značenými cestami pro pěší i cykloturistiky a díky nekopcovitému terénu, krásnému prostředí polabské nížiny a čerstvému vzduchu budou spokojeny i Vaše děti.

Hotelové pokoje jsou vybaveny dle evropských standardů, koupelna se sprchou a toaletou, telefon, možnost připojení k internetu , televize se satelitními programy. Trezor, schránková skříň a kancelářské služby na recepci.

Součástí objektu je minigolfové hřiště, dětský koutek, uzavřené monitorované parkoviště, půjčovna kol. V obci jsou k dispozici tenisové kurty a volejbalové travnaté hřiště. Hotel můžete navštívit i se svým psím přítelem, pouze požadujeme platný očkovací průkaz k nahlédnutí. V případě zájmu zajistíme dopravu s průvodcem pro návštěvu Prahy a jiných měst, či památek. Večer je možno posedět na restauraci, nebo letní zahrádce s občerstvením a grilováním.  

Kongresové služby


Objekt hotelu Jizera je ideální pro pořádání podnikových akcí, školení či seminářů. Účastníkům nabízí kvalitní zázemí, dostatek klidu pro samotné školení i dobré podmínky pro volný čas.

V rámci firemních školení a seminářů Vám nabízíme dvě školící místnosti. První je umístěna v hotelové části v 1. patře a její součástí je sociální příslušenství, TV, video, tabule a plátno. Pohodlí poskytne až 13 účastníkům.

Druhá je umístěna v přízemí hotelu s možností kompletního servisu včetně podávání občerstvení až pro 33 osob. Je vybavena standardní školící technikou s ozvučením, vzduchotechnikou a má dostatek denního světla s možností zatemnění při projekci.

Ke školení patří coffeebreak a ten nabízíme v cenovém rozmezí 40,- až 120,- Kč na osobu dle požadavků zákazníka. Sortiment, který lze volně kombinovat: káva, čaj, minerální voda, mléko, juice, ovoce, sladké a slané pečivo, obložené chlebíčky a sendviče.

V rámci firemních rautů, presentací, oslav a výročí Vám nabízíme k využití klimatizovanou restauraci s dataprojektorem, televizí, bezplatným Wi-Fi připojením a ozvučením pro 50 osob.

Ubytování
Celkem nabízíme 7 dvoulůžkových, 7 dvou až třílůžkových pokojů, u některých je možnost přistýlek. Apartmá / suity nabízíme dvě, jedno je dvoulůžkové - A, druhé třílůžkové - B a na obou je možno připravit přistýlky. Celkem maximální počet s přistýlkami je 47 osob.

Hotel je po celkové rekonstrukci nově zařízený a v roce 2004 nám byl přidělen klasifikační znak Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky pro kategorii Hotel třídy ***. TV, SAT, WC se sprchovým koutem, telefon, možnost připojení k Internetu na pokoji. Na recepci je možné využít fax a kopírku.

Stravování
Snídaně v ceně ubytování v rámci výběru ze snídaňového lístku. Obědy, výběrem z denního a stálého jídelního lístku. Večeře, výběr ze stálého jídelního lístku.
Je možné také dohodnout pevné menu, nebo výběr na místě z několika druhů menu.

Nabízíme rozmanitý výběr minutkových jídel, salátů a moučníků, včetně specialit české kuchyně, jako jsou: pečená a uzená vepřová kolínka nebo žebírka, pečená kuřecí křídla, Tatarský biftek, pokrmy z kančího, drůbežího, telecího, jehněčího, vepřového a hovězího masa, nevyjímaje pokrmy z ryb jako jsou: Sumci, Candáti, Pstruzi, Tresky a Lososi.

Sportovní vyžití a trávení volného času:
Minigolf, cyklistika, stolní fotbal, elektronické šipky, v případě letního počasí koupání v nedaleké řece Jizeře. Tenis, stolní tenis a půjčení kol doporučujeme objednat předem.

Dále můžeme zajistit rezervaci bowlingu, bazénu, dopravu osob a další služby pro uspokojení potřeb našich hostů, nevyjímaje objednání živé hudby, hostesek, moderátorů a bavičů.

Sportovní možnosti


Těm z Vás, kteří si předsevzali aktivní až sportovní prožití volných dnů v našem hotelu zajistíme tenisový kurt v obci nebo zapůjčíme kolo pro náročnější cykloturistiku. Trasa cyklostezky Pojizeřím vede z Prahy Černého Mostu okolo hotelu Jizera až do Jizerských Hor.

V blízkém okolí máte možnost navštívit kryté bazény, saunu, solaria a fitness centra. V budově našeho hotelu můžete sportovat při házení šipek, kulečníku a stolního fotbalu.
V červenci roku 2004 jsme otevřeli minigolfové hřiště o 14 jamkách a dětský koutek s houpačkami, pískovištěm a klouzačkou. Otevřeno za příznivého počasí od 11 hodin do soumraku.

Tipy na výlet


 • Benátky nad Jizerou - komplex renesančních a barokních zámeckých budov se sochařskou výzdobou M. B. Brauna. Muzejní expozice, sbírka předmětů australských domorodců, muzeum hraček.
 • Zahrady Botanicus v Ostré - zahrady postupně zakládané od roku 1999 na ploše 22 ha; zahrada kuchyňská, kulinářská, klášterní a čínská. Středověká vesnice s dílnami dobových řemeslníků.
 • Soubor lidových staveb a památek v Přerově nad Labem - první skanzen u nás (1900) a čtvrtý v Evropě. Bydlení a způsob života obyvatel středního Polabí od 18. do poloviny 20. století, devět objektů s interiérovými expozicemi, vánoční a velikonoční výstavy, doprovodné akce.
 • Slatinné lázně Toušeň - od roku 1899 je hlavní typickou procedurou pro lázně Toušeň koupel v sirnoželezité slatině z vlastního ložiska "U Čelákovic". Příjemný lázeňský park s útulnou kolonádou a rovinatý kraj s hojnou zelení umožňují příjemné procházky i hůře pohyblivým pacientům.
 • Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kostel postavený v letech 1613 - 1623 byl významně upravený dle architekta K. I. Dientzenhofera. V kostele je uložená vzácná gotická památka - reliéf madony Staroboleslavské, tzv. Paládium země české.
 • Kostel sv. Václava a kostelík sv. Klimenta, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kostel sv. Václava založil kníže Břetislav I. na místě někdejšího kostelíka sv. Kosmy a Damiána, před nímž byl zavražděn sv.Václav svým bratrem Boleslavem..
 • Zámek v Brandýse nad Labem - Původně středověký hrádek, pozdně goticky rozšířený, přestavěný renesančně pro Ferdinanda I. Upraven barokně, v 19. století regotizován pro vévody toskánské. V současné době postupně rekonstruován.

Stravovací služby


V prosinci roku 2004 jsme pro naše hosty otevřeli zrekonstruo-vanou část bývalého společenského sálku v podobě klimati-zované, stylové restaurace s barem a hotelovou jídelnou.
Je určena zejména pro hosty, kteří si chtějí v klidu posedět u dobrého pokrmu, kvalitního vínka, či piva v čistém kulturním prostředí klimatizované restaurace, zdobené loveckými a rybářskými trofejemi se stylovým dřevěným nábytkem, barovým pultem a paravany.
Můžeme ovšem uspokojit rodiny s dětmi i větší společnosti a firmy, protože restaurace má celkovou kapacitu 60 míst a je zde možné pořádat svatby, rauty, semináře a školení s možností sledování televize a projekčního plátna z dataprojektoru. Restaurace je ozvučena a disponuje i kvalitním osvětlením, včetně barevné hudby a malého tanečního parketu.

Vybavení, služby a stravování

Vybavení

Dětská postýlka
Grill
Hřiště
Konferenční místnost
Koupelna se sprchou
Parkoviště v objektu
Restaurace v objektu
Trezor
TV
Úschovna kol / lyží
Vysoušeč vlasů
WiFi
Zahrada

Možnosti ubytování

 • Cykloturistika
 • Domácí mazlíčci
 • Houbaření
 • Párty / oslavy
 • Rybaření
 • Sportovní aktivity
 • Školní pobyty
 • Turistické trasy v blízkosti
 • Vhodné k prezentacím

Možnosti stravování

 • Plná penze
po dohodě
 • Polopenze
po dohodě
 • Snídaně

Přidaná alba

Nezařazené fotografiePočet fotek: 19

Zpět do galerieVšechny fotografie


Plánovač trasy

Zadejte Vaši adresu k zobrazení trasy k danému objektu a poté kliknetě na Najít trasu.

Okolí


Bankomaty

Název místa Vzdálenost Adresa
Bankomat ČSOB5751.9 kmJosefa Truhláře, Stará Boleslav
Česká spořitelna, a.s. - ATM5751.7 kmProdejna, Boleslavská 1391
Komerční banka5750 kmNa Stráni 167/22
KM Bankomat5750 kmStankovského 1691
ČS Bankomat5749.9 kmStankovského 1691

Zastávky autobusu

Název místa Vzdálenost Adresa
Sojovice5756.3 kmCzechia
Hlavenec5756.6 kmCzechia
Nový Vestec5751.3 kmCzechia
Kostelní Hlavno,U Kostela5758.7 kmCzechia
Lázně Toušeň5749.7 kmCzechia

Muzea

Název místa Vzdálenost Adresa

Parky

Název místa Vzdálenost Adresa

Parkování

Název místa Vzdálenost Adresa

Bary

Název místa Vzdálenost Adresa

Lékaři

Název místa Vzdálenost Adresa

Obchodní centra

Název místa Vzdálenost Adresa

Vlaková nádraží

Název místa Vzdálenost Adresa

Nemocnice

Název místa Vzdálenost Adresa

Adresa objektu

Otradovice 30
29474 SkorkovMáte dotaz?

Kontaktujte nás!


Balíčky tohoto ubytování


Toto ubytovací středisko v tuto chvíli nenabízí žádné pobytové balíčky.

Ubytování ze stejného kraje


250 Kč za noc


300 Kč za noc


450 Kč za noc


990 Kč za noc


450 Kč za noc