Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace
Více
0

Ubytování v soukromí Bořislav

Typ: Penzion
Celková kapacita střediska: 10 osob
Nabízím ubytování v Bořislavi pod horou Milešovkou v rodinném domě situovaném v klidné ulici poblíž mezinárodní silnice E 55 ,40 minut jízdy od Prahy a 25 km od hranic s Německem.

od 300 Kč

za noc na osobu

Toto ubytovací středisko zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!


Ohodnotit ubytování

Ceník

Počet osobBěžná cena
Dvoulůžkový
2 600 Kč
Čtyrlůžkový
4 1200 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc, za celý pokoj.
Pokud je políčko šedivé, znamená to, že v něm platí základní cena.
Tučná cena je hlavní cena, která se Vám zobrazila ve vyhledávání.

Popis objektu


Nabízím kvalitní privátní a levné ubytování v rodinném domě čp. 41 v obci BOŘISLAV poblíž mezinárodní silnice E55,40 minut jízdy od Prahy a 25 km od hranic s Německem. Obec se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří pod královnou našich kopců, největrnější horou s nádherným výhledem do okolí MILEŠOVKOU, 10 km od lázeňského města Teplice.

V domě jsou k dispozici 3 pokoje s TV pro celkem 10 osob (1 dvoulůžkový, 2 čtyřlůžkové), 2x WC, 2 koupelny a kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem, WiFi zdarma.

V případě hezkého počasí je k dispozici posezení venku pod altánem.

Parkování je zajištěno.

V obci je prodejna potravin a smíšeného zboží a čerpací stanice.

Cena: 300,- Kč za osobu a den. Případná sleva závisí na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Placení je možné v hotovosti v Kč nebo Eurech a platebními kartami EC, MC, VISA, Amex

Provoz ubytování je NONSTOP po celý rok, ubytování s domácími mazlíčky je možné po dohodě s majitelkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Popis okolí


Obec se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Českého Středohoří pod královnou našich kopců , největrnější horou s nádherným výhledem do okolí MILEŠOVKOU, 10 km od lázeňského města Teplice. Místo je ideálním výchozím bodem pro výstup na Milešovku (837 m n.m.) a pro další turistické a cykloturistické aktivity v této oblasti. Do obce lze zajet jak vláčkem tak autobusem, směr Teplice- Bořislav - Žim, Tce - Lovosice, Tce - Praha.

Sportovní možnosti


Jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku do okolí, lyžování, pěší turistika. Zajímavé okolí pro výlety do Krušný hor, Českého středohoří, aquacentrum Teplice, botanická zahrada, hvězdárna, kina, lázně, Lyžařský areál Bouřňák nebo Telnice, vodní nádrž Barbora v Oldřichově. V okolí je možnost navštívit zříceninu hradu Sukoslav u obce Kostomlaty ze 14. století, dále asi 12 km vzdálené starobylé město Krupka s hradem Rosenburg (14.století) a několika gotickými a renesančními stavbami kostelů. Vysoko nad městem se táhnou horské hřebeny s vrcholem Komáří vížky(806 m n.m.), zpřístupněným lanovou dráhou 15 min jízdy. Na vrcholu je možnost občerstvení ve vyhlídkové restauraci. Lovoš, Porta Bohemica / Opárenské údolí, Dubice - Labe, Ústí -Střekov, ZOO, Větruše, Teplice - Doubravka, botanická zahrada, planetárium, zámek, skalní město Tisá, Duchcov / Osek -zámek, klášter, Bílina - zámek, lázně Kyselka, vrch Bořeň. MILEŠOVKA (3 km) - královna Českého středohoří (837 m), je botanickou rezervací. Na vrcholu se nachází meteorologická observatoř s rozhlednou. Východ slunce z jejího vrcholu patří k nezapomenutelným romantickým dojmům. Za jasného počasí je odměnou jedinečný panoramatický pohled do krajiny a na hrady a zříceniny na výšinách kolem. Milešovka je největrnějším místem České republiky, bezvětří zde bývá v průměru jen 8 dní v roce. Ne náhodou její německý název zní "Donnersberg" ("Hromová hora"). Právě zde je zaznamenáváno nejvíce bouří na našem území.

Stravovací služby


Stravování - vlastní příprava stravy v plně vybavené kuchyňce a v ulici se nacházejí restaurace s velkou nabídkou druhů jídel. V obci je prodejna potravin a smíšeného zboží a čerpací stanice s prodejnou,výměny propan-butanových náplní.

Kudy k nám


Do obce lze zajet autem po hlavní silnici E55 tak vláčkem i autobusem, směr Teplice - Bořislav - Žim, Teplice - Lovosice, Teplice - Praha.

Vybavení, služby a stravování

Vybavení

Lednice
Mikrovlnka
Restaurace v objektu
naproti objektu
TV
Úschovna kol / lyží
Vysoušeč vlasů
WiFi

Možnosti ubytování

  • Cykloturistika
  • Domácí mazlíčci
  • Houbaření
  • Lyžařský areál v blízkosti
15km Bouřňák, Moldava
  • Prožití silvestru
akční sleva 10%
  • Prožití vánočních svátků
  • Relaxační pobyt
  • Sportovní aktivity
  • Ubytování v soukromí

Možnosti stravování

Přidaná alba

ubytování a pokojePočet fotek: 0

Zpět do galerie
Zpět do galerieVšechny fotografie


Plánovač trasy

Zadejte Vaši adresu k zobrazení trasy k danému objektu a poté kliknetě na Najít trasu.

Okolí


Bankomaty

Název místa Vzdálenost Adresa

Zastávky autobusu

Název místa Vzdálenost Adresa

Muzea

Název místa Vzdálenost Adresa

Parky

Název místa Vzdálenost Adresa

Parkování

Název místa Vzdálenost Adresa

Bary

Název místa Vzdálenost Adresa

Lékaři

Název místa Vzdálenost Adresa

Obchodní centra

Název místa Vzdálenost Adresa

Vlaková nádraží

Název místa Vzdálenost Adresa

Nemocnice

Název místa Vzdálenost Adresa

Adresa objektu

Bořislav 41
41501 BořislavMáte dotaz?

Kontaktujte nás!


Balíčky tohoto ubytování


Toto ubytovací středisko v tuto chvíli nenabízí žádné pobytové balíčky.

Ubytování ze stejného kraje


950 Kč za noc


600 Kč za noc


175 Kč za noc


460 Kč za noc


745 Kč za noc