Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností

05. Délka pobytu

Více možností

06. Druh balíčkuPočet výsledků:Královehradecký kraj - pobytové balíčky

Vyberte si pobytový balíček z celé České republiky za ty nejlepší ceny!


Romantický pobyt pro dva ve všední dny

Pro zamilované páry, ale také pro Vás, kteří chtějí zažít neobyčejnou atmosféru klidného prostředí, kde posedíte u vybrané večeře při svíčkách a za doprovodu hudby. Užijete si báječnou koupel při svíčkách s komfortem soukromí celého wellness.

od 4 540 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Víkendový wellness pro dva

Krásný výhled do lesa Včelného a podvečerní procházka kolem Ivanského jezera Vás zavede do světa pohody a klidu. Večerní koupání v hotelovém bazénu se širokou nabídkou služeb Vás naladí na druhý den plný zážitků.

od 5 440 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Balíček Mozaika

Zveme Vás na klidné místo v Letovisku Studánka, kde se postaráme o Vaše pohodlí a nabídneme Vám pobyt v luxusním hotelu s možností využít veškeré služby nabízené k pobytu na našem hotelu.

od 3 040 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Snídaně

Levandulová relaxace ve všední dny

Víte, že levandule je ideálním prostředkem k léčení neduhů a slouží nám ke skvělé relaxaci. Budeme Vás hýčkat a užijete si nádherný pocit, jak z Vás odpadne únava, stres a zlepší se Vám dýchání.

od 5 680 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Víkendová lázeňská regenerace

Došla vám energie? Vyražte načerpat síly do Tree of Life. Při pobytu vás osvěží příjemné procedury, pobyt v Organic Spa, výborná kuchyň a klidná atmosférou.

od 7 980 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Lázeňská regenerace všedních dní

Chybí vám energie? Přijeďte načerpat síly do Tree of Life. Během pobytu vás osvěžíme příjemnými procedurami, pobytem v Organic Spa, výbornou kuchyní a klidnou atmosférou.

od 7 480 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Noc v Tree of Life

Vyměňte každodenní povinnosti za lenošení v Tree of Life, kde čas plyne pomalu. Ať už přijedete sami, nebo s přáteli, zdejší pohodová atmosféra vás pohltí. I během krátkého odpočinku „dobijete baterky“.

od 4 230 Kč

DETAIL POBYTU

2 dny ( 1 noc ) Polopenze 2 procedury

Za 7 dní o 7 let mladší

Není důležité jenom dobře vypadat, důležité je se i dobře cítit. Připravili jsme pro vás pečlivě sestavený program, který postupně aktivuje všechna vaše energetická centra a stimuluje jak produkci endorfinů, tak i ostatních potřebných hormonů.

od 26 530 Kč

DETAIL POBYTU

8 dní ( 7 nocí ) Plná penze 20 procedur

Seniorský pobyt

Dopřejte si netradiční dovolenou a přijeďte si odpočinout do originálního prostředí Tree of Life. Při pobytu vás zahrneme příjemnými procedurami, neobvyklými zážitky a výbornou gastronomií. Organic Spa a hotelový bazén bude po celou dobu k dispozici.

od 13 950 Kč

DETAIL POBYTU

6 dní ( 5 nocí ) Polopenze 8 procedur