Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností


05. Délka pobytu

Více možností


06. Druh balíčkuPočet výsledků:Královehradecký kraj - pobytové balíčky

Vybrali jsem pro Vás ty nejvýhodnější pobytové balíčky
z celé České republiky za nejlepší ceny!


Mozaika

Zveme Vás na klidné místo v Letovisku Studánka, kde se postaráme o Vaše pohodlí a nabídneme Vám pobyt v luxusním hotelu s možností využít veškeré služby nabízené k pobytu na našem hotelu.

od 2 840 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Snídaně

Levandulová relaxace

Víte, že levandule je ideálním prostředkem k léčení neduhů a slouží nám ke skvělé relaxaci. Budeme Vás hýčkat a užijete si nádherný pocit, jak z Vás odpadne únava, stres a zlepší se Vám dýchání.

od 4 780 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Pohádková dovolená ve Studánce na 5 dní

Pojeďte do hotelu v Rychnově nad Kněžnou, kde si užijete skvělý pobyt za zvýhodněnou cenu! V ceně balíčku je ubytování, polopenze, různé wellness procedury, volný vstup do bazénu, vířivky a další zajímavé služby.

od 7 340 Kč

DETAIL POBYTU

5 dní ( 4 noci ) Polopenze 3 procedury

Pobyt pro seniory 55+

Zveme Vás na klidné místo v Letovisku Studánka, kde se postaráme o Vaše pohodlí a nabídneme Vám pobyt v luxusním hotelu s možností využít veškeré služby nabízené k pobytu v našem hotelu. Po příjemné relaxaci v hotelu můžete navštívit zajímavé okolí.

od 4 340 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Romantický pobyt pro dva

Pro zamilované páry, ale také pro Vás, kteří chtějí zažít neobyčejnou atmosféru klidného prostředí, kde posedíte u vybrané večeře při svíčkách a za doprovodu hudby. Užijete si báječnou koupel při svíčkách s komfortem soukromí celého wellness.

od 4 240 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Víkend pro dva

Krásný výhled do lesa Včelného a podvečerní procházka kolem Ivanského jezera Vás zavede do světa pohody a klidu. Večerní koupání v hotelovém bazénu se širokou nabídkou služeb Vás naladí na druhý den plný zážitků.

od 4 475 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

Relax pro muže

Odpočiňte si od starostí všedního dne, nechte adrenalin a hormony štěstí, ať zaplaví Vaše tělo i duši. Užívejte si sport s kombinací pohodového odpočinku ve wellness centru.

od 4 880 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 5 procedur

Relax pro ženy

Přijeďte s kamarádkami na Studánku a užívejte si relaxační pobyt. Nechejte se rozmazlovat a hýčkat v hotelovém wellness centru. Pohodový pobyt v luxusním areálu uprostřed krásné přírody můžete strávit na vlnách relaxace.

od 4 880 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury