Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností


05. Délka pobytu

Více možností


06. Druh balíčkuPočet výsledků:Jihočeský kraj - pobytové balíčky

Vybrali jsem pro Vás ty nejvýhodnější pobytové balíčky
z celé České republiky za nejlepší ceny!


Wellness pobyt s konopím

Už jste někdy ochutnali konopné těstoviny, pečeného kapra s konopným semínkem nebo například zeleninové rizoto s konopnými lístky? Chcete zažít náš jedinečný wellnness program konopné uvolnění? Tak neváhejte a přijďte si k nám užít wellness pobyt plný léčivého konopí.

od 4 230 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Polopenze 1 procedura

Romantický pobyt

Pro páry, které chtějí strávit několik romantických dnů v malebném jihočeském městečku Třeboň a užívat si komfortu čtyřhvězdičkového hotelu Zlatá hvězda. Udělejte své drahé polovičce radost a jako dárek / překvapení ji obdarujte tímto romantickým a zároveň relaxačním pobytem.

od 2 850 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Snídaně 2 procedury

Víkendový relax

Užijte si víkendový relax v krásném prostředí jihočeského města Třeboň. Skvělé ubytování, bohaté snídaně a 3 procedury jsou připraveny jen pro Vás dva

od 2 610 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Snídaně 3 procedury

Lázeňský pobyt

Týdenní pobyt s polopenzí a s ubytováním ve 4* hotelu Zlatá hvězda nacházejícím se přímo v centru historicko-lázeňského města Třeboň. Pobyt zahrnuje procedury v hotelovém wellness centru. Během týdne vyzkoušíte rašelinové koupele, Vaše tělo budou hýčkat profesionální maséři, zaplavete si v bazénu, odpočinete ve vířivce.

od 8 690 Kč

DETAIL POBYTU

7 dní ( 6 nocí ) Polopenze 8 procedur

Dny plné relaxace

Tento balíček služeb je vhodný pro muže, ženy, seniory i juniory, kterým nezáleží na tom, kdy přesně u nás svůj pobyt realizuji. Nástup na tento zvýhodněný pobyt je v neděli. Součástí pobytu jsou relaxační procedury v luxusním hotelovém wellness centru.

od 4 700 Kč

DETAIL POBYTU

5 dní ( 4 noci ) Snídaně 5 procedur

Víkendová wellness POHODA

Potřebujete si odpočinout? Přijeďte relaxovat a užijte si tento wellness pobyt, který je vhodný pro každého – muže, ženy, seniory i juniory. Součástí pobytu jsou relaxační procedury v luxusním hotelovém wellness centru – Vaše tělo tu tak bude hýčkat profesionální masér

od 3 715 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Snídaně 5 procedur

Wellness POHODA všedních dní

Máte toho v práci hodně? Potřebujete si krátce odpočinout? Využijte našich služeb a přijeďte relaxovat! Tento wellness pobyt je vhodný pro každého – muže, ženy, seniory i juniory. Ubytování na 3 noci je zajištěno v komfortních pokojích 4* hotelu Zlatá hvězda, který se nachází přímo v historickém centru města Třeboň.

od 3 325 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Snídaně 5 procedur

Senior pobyt

Je Vám 55+? Tak toto je balíček přesně pro Vás. V ceně balíčku máte pobyt na 3 noci s polopenzí. Odpočinete si v našem wellness při koupeli a 20min. masáži. Těšit se můžete i na prohlídku pivovaru s ochutnávkou.

od 3 860 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Polopenze 2 procedury

Dámská jízda v Třeboni

Chtete si s kamarádou nebo maminkou užít pořádnou dámskou jízdu? Připravili jsme si pro Vás pobyt určený právě pro Vás. Strávíte dvě noci v hotelu přímo na náměstí Třeboně, na pokoji na Vás bude čekat lahev vína a zrelaxujete se ve při Čokoládovém uvolnění, které zahrnuje peeling, masáž a zábal.

od 2 581 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Snídaně 1 procedura