Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj


05. Délka pobytu


06. Druh balíčkuPočet výsledků:Pobyty v Lázních Karlovy Vary

Nabídka pobytových balíčků v Lázních Karlovy Vary


Pivní paráda

Prožijte tento relaxační pobyt s bohatou polopenzi jako pivní paráda. Je tu pro Vás připravena privátní pivní lázeň v originální dubové vaně s popíjením lahodného piva, zahrajte si bowling nebo si užitje neomezenou konzumaci čepovaného piva každý večer

od 2 745 Kč
od 6 100 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Wellness okouzlení

Okouzlete svého partnera wellness pobytem v Hotelu Green Paradise nedaleko Karlových Varů. Připraven je pro oba útulný dvoulůžkový pokoj, relaxace ve finské sauně a 2 další uvolňující procedury k tomu.

od 2 745 Kč
od 6 100 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Wellness zasnění pro dámy

Vyražte se svou nejlepší kamarádkou na 3 denní pobyt nedaleko Karlových Varů. Jsou tu pro Vás moderně zařízené útulné pokoje, bohatá polopenze, neomezená konzumace vína v časech večeře a tři procedury pro obě!

od 2 745 Kč
od 6 100 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Pro holky

Něžný relaxační pobyt v krásném prostředí wellness Hotelu MILLENIUM v lázeňském městě Karlovy Vary. Rozmanitý program wellness procedur předurčený dámám navodí skvělou atmosféru a vyvrcholí stoprocentním uvolněním Vašeho těla i mysli. Polopenzi Vám zajistíme formou pestrých bufetových stolů, kde zajisté každý uspokojí své chutě.

od 2 395 Kč
od 5 988 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

TOP wellness relax

TOP - relaxační pobyt v luxusním Hotelu MILLENIUM v lázeňském městě Karlovy Vary. Součástí pobytu je vše co si jen můžete přát. Hotel je zbrusu nový a ze všech stran na Vás bude dýchat pohoda a příjemné vkusně vybavené prostory.

od 6 995 Kč
od 17 488 Kč

DETAIL POBYTU

6 dní ( 5 nocí ) Polopenze 9 procedur

Pivní zasnění

Potěšte sami sebe a partnera okouzlujícím pobytem s bohtaou polopenzí doprovázeným chutným krušovickým pivečkem. Součástí tohoto wellness pobytu je také privátní Krušovická královská pivní koupel pro dva v originální dubové vaně spojená.

od 2 295 Kč
od 5 100 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury