Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností


05. Délka pobytu

Více možností


06. Druh balíčkuPočet výsledků:Relaxační pobyty

Relax a pohodu naleznete v této široké nabídce relaxačních pobytů


Relaxační týden v Mariánkách

Objevujte půvab a atmosféru nejkrásnějšího lázeňského města západních Čech – Mariánských Lázní. V romantickém prostředí můžete relaxovat, korzovat po kolonádě, prohlédnout si unikátní zpívající fontánu nebo si opravdu odpočinout v našem bohatě vybaveném wellness.

od 9 400 Kč

DETAIL POBYTU

8 dní ( 7 nocí ) Plná penze 3 procedury

Kratší dovolená v Mariánkách všedních dnů

Navštivte nejkrásnější lázeňské město západních Čech – Mariánské Lázně. V romantickém prostředí kolonády můžete korzovat, užívat si lázeňskou atmosféru nebo brát léčebnou pitnou kúru. Okouzlí vás zpívající fontána, k odpočinku vyzvou rozsáhlé zelené parky a ke kávě a místním oplatkám zase láká řada útulných kaváren, včetně našeho příjemného Café.

od 4 700 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Plná penze 3 procedury

Beauty pobyt

Udělejte si radost a chvilku jen a jen pro sebe. Vyrazte s dcerou, maminkou či kama- rádkou na odpočinkový Beauty pobyt do nejkrásnějšího lázeňského města západních Čech Mariánských Lázní. Královsky se o vás postaráme – užijete si klasickou částečnou masáž, zrelaxujete při perličkové koupeli a vaše zdraví posílí pobyt v solné jeskyni.

od 4 200 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Relax pobyt v Mariánských Lázních

Vyrazte na odpočinkový víkend. S kamarádkou. S manželem. S kolegyní z práce. Odpočinete si od každodenních starostí, naberete spoustu energie a sil a užijte si chvilky, kdy se nemusíte o nic starat. Naopak se všichni budou starat o vás. Při příjezdu si večer na pokoji otevřete přichystaný sekt a dovolená může začít.

od 4 200 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Wellness pobyt RELAX

Relaxujte a navštivte lázeňské město Mariánské Lázně. Bohatá polopenze, skvělé ubytování a volný vstup do relax centra Vás jistě potěší. Každý pak určitě ocení aroma masáž a minerální koupel, která je součástí balíčku

od 2 960 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 2 procedury

Wellness pobyt RELAX

Odpočiňte si a relaxujte v Mariánských Lázních. Užijte si příjemnou aroma masáž, minerální koupel nebo volný vstup do hotelového relax centra s bazénem, saunou a vířivkou

od 2 960 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 2 procedury

Nastartujte imunitu s námi

Imunitní systém je systém, který nám umožňuje přežít. Jde o neuvěřitelně složitý a přizpůsobivý systém, který drží viry a bakterie od našeho organismu dál. Úkol imunitního systému je jasný – udržovat integritu organismu a chránit ho. Kde lépe pročistit organismus, než na Chateau Monty SPA Resort uprostřed lesů CHKO Slavkovský les.

od 8 125 Kč

DETAIL POBYTU

6 dní ( 5 nocí ) Plná penze

Nutný restart

Jsou pro vás poslední měsíce obdobím častých chřipek, zánětů dýchacích cest, nachlazení a rýmy? Chytnete infekci při každé příležitosti a užíváte pořád dokola různé antibiotika, ale bez žádaného efektu? Příčinou může být oslabený imunitní systém, který nepracuje, jak je v tomto období potřebné a vám se proto nedaří rychle a pořádně uzdravit.

od 5 265 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Plná penze

Relaxační týden

Přijeďte si odpočinout a relaxovat do lázeňského města Jáchymov. Během týdne načerpáte energii a uvolníte se díky různorodým procedůrám obsažených v tomto balíčku.

od 8 750 Kč

DETAIL POBYTU

8 dní ( 7 nocí ) Polopenze 6 procedur