Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností


05. Délka pobytu

Více možností


06. Druh balíčkuPočet výsledků:Wellness pobyty

Široká nabídka wellness pobytů za nejlepší ceny.


366 dní plných prožitků

Přijeďte si odpočinout na zámek od shonu a ruchu velkoměsta. Vychutnáte si 2 noci v pokoji dle vašeho výběru, relaxační rituál a labužnickou večeři v restauraci. Naše lázně na Chateau Monty SPA Resort, uprostřed krásné přírody, obklopené lesem nad Mariánskými Lázněmi jsou oázou klidu a krásy, kde se vše bude točit jen kolem Vás.

od 3 445 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Plná penze 2 procedury

Wellness pobyt LUX WELLNESS

Užijte si luxusní hýčkání uprostřed Mariánských Lázní. Výborná polopenze obohacená o slavnostní večeři při svíčkách, lázeňské procedury, či volný vstup do relax centra udělají pobyt nezapomenutelným.

od 7 430 Kč

DETAIL POBYTU

6 dní ( 5 nocí ) Polopenze 5 procedur

Wellness pobyt RENERGY

Získejte energii díky tomu balíčku vhodnému například pro prodloužený víkend. Kombinace chutné polopenze, pitné kúry z mariánskolázeňských pramenů a lázeňských procedur ji totiž skvěle dobijí.

od 4 420 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Polopenze 3 procedury

Wellness pobyt LUX WELLNESS

Užijte si luxusní wellness pobyt v krásných Mariánských Lázních. Výborná strava formou polopenze obohacená o slavnostní Gourmet večeři, k tomu 5 procedur a třeba volný vstup do hotelového relax centra umožní tělu relaxovat a odpočívat

od 7 430 Kč

DETAIL POBYTU

6 dní ( 5 nocí ) Polopenze 5 procedur

Wellness pobyt RENERGY

Načerpejte novou energii díky wellness balíčku v Mariánských Lázních. Mimo krás tohoto lázeňské města na Vás čeká skvělá aroma masáž, volný vstup do hotelového relax centra nebo příjemné koupele.

od 4 420 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Polopenze 3 procedury

Jako na zámku

Prožijte nezapomenutelné chvíle v našem Chateau Monty SPA Resort. Na chvíli zastavte každodenní běh života a načerpejte u nás novou energii, uvolněte se a všední starosti a shon hoďte za hlavu. V oddělení Spa& Wellness si vyberte procedury dle momentální nálady a dopřejte péči i svému tělu.

od 7 575 Kč

DETAIL POBYTU

5 dní ( 4 noci ) Polopenze

Medem proti stresu

Zbavte se stresu, bolestí hlavy, nespavosti, nemocí kloubů a mnoho dalšího jednou provždy! Důkazy o tom, že med byl využíván nejen jako zdroj potravy, ale také jako přípravek k léčení se nalezly ve všech kulturách. Zároveň lze také dokázat, že med byl, díky své léčivé síle, určitým symbolem, který se používal při různých obřadech.

od 4 225 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 1 procedura

Vůně čokolády

Zahřešte si s čokoládou bez výčitek – po tomhle nikdy neztloustnete! Kromě výborné chuti, čokoláda také povzbuzuje náladu, působí proti stresu, chrání srdce a oběhový systém, zvláčňuje pokožku, uvolňuje ztuhlé svaly a odplavuje toxické látky z těla. Neváhejte a přijeďte ochutnat čokoládu tak trochu jinak.

od 6 025 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Polopenze 1 procedura

Wellness podle svých představ

Nevyhovují Vám balíčky s již sestavenými procedurami? Neváhejte a využijte v našem Chateau Monty SPA Resortu šanci na sestavení léčebně-rehabilitačního plánu sami sobě. Využít můžete i bohatých zkušeností naší Wellness manažerky, která Vám bude ráda k dispozici radou nebo doporučením po celý Váš pobyt.

od 9 425 Kč

DETAIL POBYTU

6 dní ( 5 nocí ) Polopenze 8 procedur