Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace

% Akční nabídky01. Zařízení


02. Cena za osobu03. Stravování04. Kraj

Více možností


05. Délka pobytu

Více možností


06. Druh balíčkuPočet výsledků:Víkendové pobyty

Kam o víkendu? Vyberte si z nabídky víkendových pobytů právě zde!


Kratší dovolená v Mariánkách o víkendu

Navštivte nejkrásnější lázeňské město západních Čech – Mariánské Lázně. V romantickém prostředí kolonády můžete korzovat, užívat si lázeňskou atmosféru nebo brát léčebnou pitnou kúru. Okouzlí vás zpívající fontána, k odpočinku vyzvou rozsáhlé zelené parky a ke kávě a místním oplatkám zase láká řada útulných kaváren, včetně našeho příjemného Café.

od 5 600 Kč

DETAIL POBYTU

4 dny ( 3 noci ) Plná penze 3 procedury

Víkendový relax

Užijte si víkendový relax v krásném prostředí jihočeského města Třeboň. Skvělé ubytování, bohaté snídaně a 3 procedury jsou připraveny jen pro Vás dva

od 2 610 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Snídaně 3 procedury

Víkendový VIP Wellness

Užijte si víkend ve dvoulůžkových pokojích nabitý wellness procedurami. Masáž lávovými kameny, vonná koupel s přísadou minerální soli, sauna pouze pro Vás nebo neomezený vstup do vyhřívaného bazénu s protiproudem udělají tyto dny nezapomenutelnými.

od 3 695 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Víkendový relax pobyt v Mariánských Lázních

Zažijte relax v Mariánských Lázních v komfortních dvoulůžkových pokojích s bohatou polopenzí, volným vstupem do vyhřívaného bazénu s protiproudem a wellness procedurami podle vlastního výběru už o tomto víkendu!

od 3 495 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 2 procedury

Víkendový elixír života

Nečerpejte energii Mariánských Lázní o víkendu. Skvělé ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu, polopenze a 3 léčebné procedury pro každého si užijete a ještě si odpočinete

od 3 495 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 3 procedury

Víkend pěti elementů

Zažijte kosmetický rituál, který potěší všechny milovníky japonské preciznosti. Hluboce uvolňující ošetření, zahrnuje čištění pleti lymfatickou stim stimulaci masáž obličeje a dekoltu.

od 5 880 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury

ALONA spa - víkendový rituál

Alona znamená ve filipínském jazyce vlna, a na ní se necháte unášet celý víkend u nás. Koncept ALONA-SPA spojuje tradiční asijskou péči o pokožku s jemnou energetickou masáží.

od 5 130 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 2 procedury

Víkend pro dva

Krásný výhled do lesa Včelného a podvečerní procházka kolem Ivanského jezera Vás zavede do světa pohody a klidu. Večerní koupání v hotelovém bazénu se širokou nabídkou služeb Vás naladí na druhý den plný zážitků.

od 4 475 Kč

DETAIL POBYTU

3 dny ( 2 noci ) Polopenze 4 procedury