Pobyty.cz

Přihlášení | Registrace
Více
0

Relaxační balíček v hotelu Mánes ****, Svratka

Hotel ****, Vysočina, Žďár nad Sázavou, počet osob: 2
Užijte si báječnou relaxaci po celý víkend v nově zrekonstruovaném 4* hotelu v krásném prostředí Vysočiny za pohádkovou cenu! Turistika i zábavní centra.

3600 Kč

pro 2 osoby na 3 dny

Nově zrekonstruovaný Hotel Mánes, s ideální polohou ve středu republiky, v krásném prostředí Českomoravské vysočiny, chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v blízkosti památek Unesco, je ideální místo pro relaxaci i rodinnou dovolenou s dětmi.

Balíček obsahuje:

ubytování 2 dospělé osoby 3 dny / 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji
snídaně formou bufetu
společně 1 hodina Wellness - sauna s hydroterapií a vířivka s aromaterapií
30 minutová masáž pro osobu dle vlastního výběru:

- Královská: klasická + lávové kameny
- Medová detoxikační + zábal
- Baňkování
- neomezený vstup do hotelového fitness centra
- parkování zdarma přímo u hotelu
- elektronické šipky, ping-pong, zahradní kuželky a petanque v hotelové zahradě

Příplatek za 1 dítě 3 - 16 let na vlastním lůžku při využití balíčku pouze 200,- / noc (bez nároku na masáž, wellness společně s rodiči), pes nebo kočka zdarma.

Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV + SAT,  telefonem, internetovým připojením, ledničkou s minibarem, WC + sprchovým koutem a toaletními potřebami. Nekuřácká restaurace s dětským koutkem a tanečním parketem nabízí veškerá jídla bez použití polotovarů a chemických látek, tj. zdravá domácí strava včetně čerstvých domácích moučníků pečených v hotelové kuchyni. Pro děti nabízíme dětské menu po celý pobyt. Dále můžete navštívit lobby bar, originální vinný sklípek, letní terasy, rozsáhlou hotelovou zahradu s altánkem a jezírkem. Pokoje i společné prostory jsou nekuřácké, pro kouření vyhrazen pouze Chivas klub.

Výčet doplňkových služeb hotelu: bezplatné parkování přímo u hotelu,  k dispozici dětské židličky a podsedáky, originální vinný sklípek, elektronické šipky, petanque, sportovní potřeby a hry k zapůjčení, ping-pong na terase hotelu, ruské kuželky v zahradě, rozlehlá hotelová zahrada (8000 m2) s altánkem a jezírkem, velké oplocené dětské hřiště (200 m od hotelu), tenisový kurt a víceúčelové hřiště (200 m od hotelu), 900 metrů od hotelu krytý vyhřívaný bazén, koupaliště Svratka, rekreační rybník Chochol Svratouch, 9ti jamkové golfové hřiště včetně krytého golfového trenažéru (900 m od hotelu), krytá tělocvična včetně vybavení sálová kopaná (900 m od hotelu), turistika, horolezectví, Nordic Walking (hole k zapůjčení), jízdy na koních a ponících, projížďky v kočáře, vycházkový okruh s piknikem + Nordic Walking, aquacentrum (Skuteč, Chrudim, Pardubice, Jihlava), SVRATECKÉ MUZEUM - expozice z I. republiky, návštěvník se ocitne v ulicích malého města této doby, v okolí památky UNESCO (cca 20 km), cykloturistika (několik dobře značených cyklotras). Navštivte nově vybudované PEKLO - nová turistická atrakce nejen pro děti v podobě pohádkového pekla v Čertovině. Třípatrová budova má tvar obrácené lodi a pod ní se rozkládá pekelná říše do hloubky 12 metrů. Medkovy Kopce 35, Hlinsko (13 km od hotelu).

Pobyt v tomto středisku lze objednat i mimo balíček:

Hotel Mánes

Nově zrekonstruovaný Hotel Mánes s ideální polohou ve středu republiky v krásném prostředí Českomoravské vysočiny a chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.

Plánovač trasy

Zadejte Vaši adresu k zobrazení trasy k danému objektu a poté kliknetě na Najít trasu.

Přidaná alba

Hotelové pokojePočet fotek: 4

Zpět do galerie

ApartmányPočet fotek: 3

Zpět do galerie

VinárnaPočet fotek: 3

Zpět do galerie
Zpět do galerieVšechny fotografie


Místo pobytu

Hotel Mánes
Čsl. armády 303
59202 SvratkaMáte dotaz?

Kontaktujte nás!


Mohlo by se vám líbit

2800 Kč za pobyt6080 Kč za pobyt